Aktulaności

2021-02-18

LEKTORATY J. OBCEGO W SEMESTRZE LETNIM 2021

 

UWAGA: dot. studentów rozpoczynających lektorat języka obcego w semestrze letnim.

Zapisy na lektorat prowadzone będą w trybie on-line.

Do wszystkich studentów rozpoczynających lektorat j. obcego w semestrze letnim 2021 zostaną wysłane zaproszenia do zajęć prowadzonych na platformie Google Classroom na ich skrzynki mailowe w domenie  g.elearn.uz.zgora.pl.


Zaproszenia należy zaakceptować w terminie “do pierwszych zajęć”.

2021-02-01

Uniwersyteckie Centrum Kształcenia Językowego ogłasza konkurs na stanowisko lektora języka angielskiego.
Szczegóły na stronie pod adresem: https://www.uz.zgora.pl/index.php?konkursy-dla-na

Ogłoszenie o konkursie otwartym (28.01.2021r.)

na zatrudnienie pracownika w grupie dydaktycznej na stanowisku lektora języka angielskiego
pdf, 580.2K, 02/02/21, pobrano: 142 razy

2020-09-22

LEKTORATY JĘZYKÓW OBCYCH W SEMESTRZE ZIMOWYM W ROKU AKADEMICKIM 2020/21 BĘDĄ ODBYWAŁY SIĘ WYŁĄCZNIE W TRYBIE ZDALNYM NA PLATFORMIE EDUKACYJNEJ GOOGLE-CLASSROOM/MEET.


LEKTORAT JEST KONTYNUACJĄ JĘZYKA OBCEGO ZE SZKOŁY ŚREDNIEJ (NIE MA GRUP POCZĄTKUJĄCYCH).

 

1. UWAGA STUDENCI PIERWSZEGO ROKU STUDIÓW:Zasady dot. lektoratów w roku akademickim 2020/21 zostaną przedstawione przez przedstawiciela Uniwersyteckiego Centrum Kształcenia Językowego na spotkaniu organizacyjno-adaptacyjnym dla studentów danego wydziału/kierunku.2. UWAGA STUDENCI DRUGIEGO ROKU STUDIÓW:Podstawowym kryterium przydziału do grupy językowej jest kontynuacja języka obcego nauczanego w szkole średniej. Zajęcia będą prowadzone przez lektora zgodnie z zamieszczonym planem zajęć na stronie internetowej UZ, na platformie edukacyjnej Google-Classroom/Meet.
Nauczyciel prowadzący skontaktuje się z Państwem przesyłając zaproszenie (link lub kod zajęć), które należy jak najszybciej zaakceptować.

 

UCKJ

UCKJ jest częścią Uniwersytetu Zielonogórskiego, dlatego zajęcia prowadzą doświadczeni wykładowcy akademiccy. Od czterech lat uczymy języków obcych dzieci, młodzież i dorosłych. Nasze zajęcia są przeznaczone również dla pracowników, doktorantów i studentów UZ, ale przede wszystkim dla osób prywatnych, mieszkańców miasta i regionu, instytucji oraz firm