Kursy odpłatne

Szanowni Państwo,

Uniwersyteckie Centrum Kształcenia Językowego na Uniwersytecie Zielonogórskim organizuje rokrocznie DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH dwie edycje (październik-czerwiec oraz marzec-czerwiec)  KURSÓW JĘZYKÓW OBCYCH dla WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH. Proponujemy kursy 60-godz. lub 120-godz., w systemie zajęć 90-cio minutowych jeden lub dwa razy w tygodniu.

Oferta obejmuje kursy języka: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego, hiszpańskiego i szwedzkiego, (nowość) portugalskiego – na wszystkich poziomach zaawansowania (od A1 do C2 czyli od początkujących do zaawansowanych). Oferujemy także specjalistyczne kursy językowe dla określonych grup zawodowych (np. Business English, Wirtschaftsdeutsch, słownictwo medyczne, z branży budowlanej, etc.).

Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych w salach dydaktycznych Uniwersytetu Zielonogórskiego. Po zakończonej edycji każdy z uczestników otrzymuje zaświadczenie ukończenia kursu. W cenę kursu wliczone są materiały i podręczniki do nauki.

Możliwa opłata w systemie ratalnym.

UWAGA: UCKJ zastrzega sobie prawo do nieuruchomienia kursu z powodu zbyt małej liczby uczestników.

UCKJ

UCKJ jest częścią Uniwersytetu Zielonogórskiego, dlatego zajęcia prowadzą doświadczeni wykładowcy akademiccy. Od czterech lat uczymy języków obcych dzieci, młodzież i dorosłych. Nasze zajęcia są przeznaczone również dla pracowników, doktorantów i studentów UZ, ale przede wszystkim dla osób prywatnych, mieszkańców miasta i regionu, instytucji oraz firm