O nas

Kim jesteśmy

Uniwersyteckie Centrum Kształcenia Językowego jest częścią Uniwersytetu Zielonogórskiego, dlatego zajęcia prowadzą doświadczeni wykładowcy akademiccy. Od czterech lat uczymy języków obcych dzieci, młodzież i dorosłych. Nasze zajęcia są przeznaczone również dla pracowników, doktorantów i studentów UZ, ale przede wszystkim dla osób prywatnych, mieszkańców miasta i regionu, instytucji oraz firm. Nasza działalność nie sprowadza się do prostej nauki języków, lecz również do ich popularyzacji, a przez to poznawania życia i kultury innych narodów.

 

 

Jak uczymy

Proponujemy kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania (A1 – C2) określonych w Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego. Zajęcia są prowadzone według nowoczesnych standardów edukacyjnych, z uwzględnieniem potrzeb rynku pracy. Nauka odbywa się w kameralnych, kilkuosobowych grupach, w salach dydaktycznych Uniwersytetu Zielonogórskiego. W trakcie kursu szczególny nacisk  kładziemy  na kształcenie umiejętności komunikacyjnych. Wykorzystujemy do tego najnowsze  podręczniki i aktualne materiały uzupełniające.

Jak prowadzimy kursy

Co roku organizujemy dwie edycje kursów języków obcych dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Pierwszy w okresie PAŹDZIERNIK/CZERWIEC, drugi w terminie MARZEC/CZERWIEC. Osobom zapracowanym proponujemy kursy 60 godzinne, zajęcia raz w tygodniu przez 90 minut. Dla dysponujących czasem mamy kursy standardowe 120 godzinne, zajęcia dwa razy w tygodniu po 90 minut. Wszystkie formalności wraz z zapisami załatwicie online, a nauka nie będzie obciążeniem dla Waszych kieszeni – oferujemy kursy po promocyjnych cenach w atrakcyjnych formach płatności. Zaś na koniec, prócz nowego języka w głowie i dobrych wspomnień zabierzecie ze sobą zaświadczenie ukończenia kursu wystawione przez Uniwersytet.

Nasz zespół

Jesteśmy grupą doświadczonych wykładowców, dla których nauczanie języka jest pasją. Uczymy i motywujemy, bo każde nowo poznane słowo w obcym języku, czyni Wasz świat większym i ciekawszym.

UCKJ w liczbach

0 KURSANTÓW ROCZNIE
0 ZADOWOLONYCH ABSOLWENTÓW
0 WYKŁADOWCÓW AKADEMICKICH
0 LAT NA RYNKU
0 JĘZYKÓW NA WSZYSTKICH POZIOMACH